
Фреза обгінна для зняття свісів d6 D12.7 h12.7 O3 з нижнім підшипником СМТ 807.128.11
2 212 ₴
- В наявності
- Код: 9926
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза обгінна для зняття свісів із нижнім підшипником СМТ 807.128.11 Комплектація:СМТ 807.128.11
Характеристики: Арикул — 80712811.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 6.35 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 54.2 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80712811 |
| Градуси (O) | 3 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 212 ₴








