
Фреза кромкова d8 D23 h12 R6 калювальна з перемичкою СМТ 927.060.11
2 392 ₴
- В наявності
- Код: 9922
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза кромкова калювальна з перемичкою СМТ 927.060.11Комплектація:СМТ 927.060.11
Характеристики: Арикул — 92706011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 23.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм. Родіус (R) — 6.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 92706011 |
| Діаметр фрези (D) | 23.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 392 ₴



