Фреза пазова з торцевим зубом СМТ 174.102.11Комплектація: Фреза пазова з торцевим зубом СМТ 174.102.11
Характеристики: Артикул — 17410211.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пасова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17410211 |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252 ₴



