Фреза пазова довга СМТ 912.080.11Комплектація: Фреза пазова довга СМТ 912.080.11
Характеристики: Артикул — 91208011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 31.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91208011 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109 ₴










