
Пазова фреза d8 D4 L45 z2 h10 CMT 911.040.11 коротка серія
1 838 ₴
- В наявності
- Код: 9917
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазова фреза CMT 911.040.11 коротка серія Комплектація: Пазова фреза CMT 911.040.11 коротка серія
Характеристики: Арикул — 91104011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 4.0 мм. Довжина фрези (L) — 51.0 мм. Довжина різу (h) — 10.0 мм. Вітривалість фрези — RH. зубців (Z) — 2.Тип сталі — HW.трана торгової марки — Італія. Особливості — торцевий зуб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91104011 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 4.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 51.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | торцевий зуб |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HW |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 838 ₴


