
Штап віконний 4-хрядний 125*32*50 R6M5
4 450 ₴
- В наявності
- Код: 9571241
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штап віконний 4-хрядний 125*32*50 R6M5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 50 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴

