Щітка абразивна d150х12х22,5 на болгарку P80 сіра
Товщина:
12 мм
Вид:
круг шліфувальний
Призначення:
для болгарки
Діаметр зовнішній:
150 мм
Операція:
полірування
шліфування
чистка
Матеріал насадки:
полімер
Діаметр посадочний:
22,2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Зернистість | 80 |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


