
Пиляльний диск для дерева D254 d30 z60 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 2033546
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск для дерева D254 d30 z60 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
Зовнішній діаметр (D)254 мм
Посадковий діаметр (d) 30 мм
Товщина корпусу пили 2
Ширина пропилу2.8
Кількість зубів (Z)60
Особливості пиляльного диска з обмежувачем подавання
Призначення по дереву, по ламінату
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Обробка матеріалу | Дерево, Ламінат |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Призначення | На дереві | для дерева, по фанері, по ламінату, ДСП |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 254 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Товщина корпусу пили | 2 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

