Пиляльний диск для дерева D185 d20 z48 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
Зовнішній діаметр (D) 185 мм
Посадковий діаметр (d) 20 мм
Товщина корпусу пили 1.6
Ширина пропилу2.6
Кількість зубів (Z)48
Особливості пиляльного диска з обмежувачем подавання
Призначення по дереву, по ламінату
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Обробка матеріалу | Дерево, Ламінат |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Призначення | На дереві | для дерева, по фанері, по ламінату, ДСП |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 185 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


