
Пиляльний диск для дерева D185 d20 z36 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
650 ₴
- В наявності
- Код: 2033548
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск для дерева D185 d20 z36 і ламінату VATZO standart з обмежувачем подавання
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
Зовнішній діаметр (D) 185 мм
Посадковий діаметр (d) 20 мм
Товщина корпусу пили 1.6
Ширина пропилу2.6
Кількість зубців (Z)36
Особливості пиляльного диска з обмежувачем подавання
Призначення по дереву, по ламінату
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Обробка матеріалу | Дерево, Ламінат |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 36 |
| Призначення | На дереві | для дерева, по фанері, по ламінату, ДСП |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 185 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

