Ніж змінний 40х12х1,5 твердосплавний ITA для шейперних фрез
Купити Ніж змінний 40х12х1,5 твердосплавної для шейпера Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині «ww.davitools.com.ua».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | I. T. A. |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип заточування | 2-стороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴





