Ніж змінний 15х15х2.5 Tigra твердосплавний для шейпера
Купити Ніж змінний 15х15х2.5 Tigra твердосплавний для шейпера твердосплавний для шейпера Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині «ww.davitools.com.ua».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigra |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип заточування | 4-стороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


