Ніж змінний 14х14х2 твердосплавний для шейпера
Купити Ніж змінний 14х14х2 твердосплавний для шейпера Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині «ww.davitools.com.ua».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigra |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип заточування | 4-стороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴








