
Пильний диск по дереву D400 d32/30/25.4 z24 2.0/3.0 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 2047031
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву D400 d32/30/25.4 z24 2.0/3.0 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 400 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 25.4|30|32 |
| Товщина корпусу пили | 2 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴










