
Пильний диск по дереву D250 d32/30 z60 1,5/2,2 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 2047023
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву D250 d32/30 z60 1,5/2,2 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30|32 |
| Товщина корпусу пили | 1.5 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴










