
Пильний диск по дереву D210 d30/25.4 z60 1,2/1,8 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
800 ₴
- В наявності
- Код: 2047018
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву D210 d30/25.4 z60 1,2/1,8 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 210 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 25.4|30 |
| Товщина корпусу пили | 1.2 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 1.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴










