
Пильний диск по дереву D185 d20 z48 1,1/1,7 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
700 ₴
- В наявності
- Код: 2047014
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву D185 d20 z48 1,1/1,7 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 185 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 185 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1.1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 1.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴










