
Пильний диск по дереву D165 d20 z24 1,0/1,6 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
400 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 2047010
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильний диск по дереву D165 d20 z24 1,0/1,6 мм Vatzo напаяний твердим сплавом ВК
Пиляльний диск VATZO зроблений спеціальної загартованої інструментальної сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 165 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина корпусу пили | 1 |
| Угол | Позитивний |
| Ширина пропилу (мм) | 1.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴










