
Фрези для виготовлення поручня D160 d32 B60 правий (17-02-02)
4 784 ₴
- В наявності
- Код: 9571135
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези для виготовлення поручня D160 d32 B60 правий (17-02-02)
Фреза призначена для виготовлення поручні. Корпус із напаяними пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики
Характеристики
Зовнішній діаметр (D) 160 мм
Посадковий діаметр (d) 32 мм
Висота (B)60 мм
Кількість зубів (Z)
Матеріал різальної частиниHSS
Стан новий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 60 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 784 ₴



