
Свердло (фреза) наскрізне ГЛОБУС 1004 D8 d10 h35 R для свердлильно-присадкових станків
788 ₴
- Немає в наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Свердло (фреза) наскрізне ГЛОБУС 1004 8R для свердлильно-присадкових станків Свердло (фрезне ГЛОБУС 1004 8R для свердлильно-присадкових станків Купити Свердло (фрезоза) наскрізне ГЛОБУС 1004 8R для свердлильно-присадкових верстатів Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло (фреза) наскрізне ГЛОБУС 1004 8R для свердлильно-присадкових станків
Характеристики: Артикул — 1004-8r.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина різу (h) — 35.0 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Призначення | По дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1004-8r |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴

