Фреза ГЛОБУС 1011 10R для свердлильно-присадкових верстатів Фреза ГЛОБУС 1011 10R для свердлильно-присадкових станків Купити Фреза ГЛОБУС 1011 10R для свердлильно-присадкових станків Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1011 10R для дверних петель
Характеристики: Артикул — 1011-10R.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина різу (h) — 35.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1011-10R |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴


