
Свердло (фреза) ГЛОБУС 1011 D7 d10 h35 L для свердлильно-присадкових верстатів
520 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло (фраза) ГЛОБУС 1011 7L для свердлильно-присадкових верстатів Свердло (фреза) ГЛОБУС 1011 7L для свердлільно-присадкових верстатів Купити Свердло (фреза) ГЛОБУС 1011 7L для свердлильно-присадкових верстатів Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Свердло (фреза) ГЛОБУС 1011 7L для свердлильно-присадкових верстатів
Характеристики: Артикул — 1011-7l.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — 10.0 мм.Діаметр фрези (D) — 7.0 мм. Довжина різу (h) — 35.0 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Призначення | По дереву |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1011-7l |
| Діаметр фрези (D) | 7.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Тип фрези | Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

