
Фреза Pobedit 1101 D5 d8 h10 пазова пряма
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 2045330
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit 1101 D5 d8 h10 пазова пряма
Фреза Pobedit пазова пряма
Купити Фреза Pobedit пазова пряма Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Pobedit
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова двозуба, пазова пряма.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 5 мм.
Довжина різу (h) — 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 5.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

