Фреза Pobedit 1006 D30 d12 h30 ластівчин хвіст
Фреза Pobedit ластівчин хвіст
Купити Фреза Pobedit ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Pobedit
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Ластівчин хвіст.
Діаметр хвостовика (d) — 12 мм.
Діаметр фрези (D) — 30 мм.
Довжина різу (h) — 30 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



