Фреза Pobedit 1006 D16 d8 h16 ластівчин хвіст
Фреза Pobedit ластівчин хвіст
Купити Фреза Pobedit ластівчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Pobedit
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Ластівчин хвіст.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 16 мм.
Довжина різу (h) — 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




