Фреза Pobedit d8 D53 h16 60* кромкова конусна (1024-d8-53-60)
Фреза Pobedit кромкова конусна
Купити Фреза Pobedit кромкова конусна Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд -Pobedit .
Тип фрези — Кромкова конусна.
Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
Діаметр фрези (D) — 53 мм.
Довжина різу (h) — 16 мм.
Градуси (O) 60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градуси (O) | 60 |
| Діаметр фрези (D) | 53.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



