
Фреза Pobedit d8 D40 h18.5 крайкова конусна (1022-D40)
550 ₴
- В наявності
- Код: 2043253
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d8 D40 h18.5 крайкова конусна (1022-D40)
Фреза Pobedit кромкова конусна
Купити Фреза Pobedit кромкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд -Pobedit .
Тип фрези — Кромкова конусна.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 40 мм.
Довжина різу (h) — 18,5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.5 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


