Фреза Pobedit d8 D33 h4 крайкова фальцева (1008-h4)
Купити Фреза Pobedit кромкова фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза Pobedit кромкова фальцева
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Кромкова фальцева.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 33.0 мм.
Довжина різу (h) — 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 4.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


