
Фреза Pobedit d12 D82,7 h41 R35 кромкова калевкова (1017-d12-35)
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 2042342
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d12 D82,7 h41 R35 кромкова калевкова (1017-d12-35)
Купити Фрезу Pobedit Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
фреза
Характеристики:
Бренд - Pobedit .
Тип фрези — Крихітна калювальна.
Діаметр хвостовика (d) — 12 мм.
Діаметр фрези (D) — 82,7 мм.
Довжина різу (h) — 41 мм.
Радіус (R) — 35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 82.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 41.0 мм |
| Радіус (R) | 35 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴

