
Фреза Pobedit d12 D19 h70 Z4 крайкова пряма (1020-D19-70 Z4)
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 2042807
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d12 D19 h70 Z4 крайкова пряма (1020-D19-70 Z4
Характеристики:
Бренд - Pobedit
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Крихітна пряма.
Діаметр хвостовика (d) — 12 мм.
Діаметр фрези (D) — 19 мм.
Довжина різу (h) — 70 мм.
Кількість зубців (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 70.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


