
Фреза POBEDIT d8 D12 h9.5 R6 пазова V-подібна (2053-R6)
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 2044317
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза POBEDIT d8 D12 h9.5 R6 пазова V-подібна (2053-R6)
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення - по дереву.
Тип фрези - Пазова V-образна.
Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
Діаметр фрези (D) - 12.0 мм
Довжина різу (h) - 9,6 мм
Радіус (R) 6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

