
Фреза Pobedit d8 D32 h25,5 O90 пазова V-подібна (1004 d8 D32-90)
600 ₴
- В наявності
- Код: 2042273
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d8 D32 h25,5 O90 пазова V-подібна (1004 d8 D32-90)
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення - по дереву.
Тип фрези - Пазова V-образна.
Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
Діаметр фрези (D) - 32 мм
Довжина різу (h) - 25,5 мм
Градуси (O) - 90.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


