Фреза Pobedit d8 D13 h11 O60 пазова V-подібна (1004 d8 D13-60)
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення - по дереву.
Тип фрези - Пазова V-образна.
Діаметр хвостовика (d) - 8.0 мм
Діаметр фрези (D) - 13.0 мм
Довжина різу (h) - 11.0 мм
Градуси (O) - 60.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градуси (O) | 60 |
| Діаметр фрези (D) | 13.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



