Фреза Pobedit d12 D48,7 h21 R18 крайкова галювальна (1018-d12-R18)
Комплектація
Фреза Pobedit
Характеристики:
Бренд - Pobedit .
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова галява.
Діаметр хвостовика (d) — 12 мм.
Діаметр фрези (D) — 48,7 мм.
Довжина різу (h) — 21 мм.
Радіус (R) — 18 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 48,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 21.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 18.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


