Фреза Pobedit d8 D20 h19 R10 пазова галюва (1010-D20-R10)
Комплектація
Фреза Pobedit
Характеристики:
Бренд - Pobedit .
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова галява.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 20 мм.
Довжина різу (h) — 19.0 мм.
Радіус (R) — 10.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



