
Фреза Pobedit d12 D50 h35 пазова галювата (1005-D50 d12)
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 2042784
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d12 D50 h35 пазова галювата (1005-D50 d12)
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова галява.
Діаметр хвостовика (d) — 12 мм.
Діаметр фрези (D) — 50 мм.
Довжина різу (h) — 35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

