Фреза Pobedit d6 D12 h9,4 пазова галювата (1005-D12)
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова галява.
Діаметр хвостовика (d) — 6 мм.
Діаметр фрези (D) — 12 мм.
Довжина різу (h) — 9,4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9,4 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



