Фреза Pobedit d8 D32 h19 пазова галювата (1005-D32)
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова галява.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 32 мм.
Довжина різу (h) — 19 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



