Фреза ГЛОБУС 107 z4/14 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 107 z4/14 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 107 z4/14 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 107 z4/14 зі змінними ножами
Характеристики: Артикул — 107-z4-14.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, Пазова пряма, рамкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.0 мм. Довжина різа (h) — 64 мм.Колічість зубців (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 107-z4-14 |
| Діаметр фрези (D) | 28.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 64.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Пазова пряма, Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 527 ₴


