Фреза ГЛОБУС 3512set d = 12 комбінована рамкова корпуслектація: Фреза ГЛОБУС 3512set d=12 комбінована рамкова
Характеристики: Артикул — 3512set-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3512set-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 60.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 323 ₴


