
Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма з верхнім підшипником (кукурудзяна)
4 596 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма з верхнім підшипником (кукурка) Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма з верхнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма з верхнім підшипником (курудза) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма з верхнім підшипником
Характеристики: Артикул — 1021-Z6-d12-21x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Підшипник — Верхній підшипник. Довжина різу (h) — 50.0 мм. Візерунок фрези — RH.кількість зубців (Z) — 6.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1021-Z6-d12-21x50 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 596 ₴

