Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l50 d12 z6 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-Z6-d12-21x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина фрези (L) — 50.0 мм. Якість зубів (Z) — 6.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-Z6-d12-21x50 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 515 ₴



