Фреза ГЛОБУС 108 z2/v2 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 108 z2/v2 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 108 z2/v2 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 108 z2/v2 зі змінними ножами
Характеристики: Артикул — 108-z2-v2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева, Зі змінними ножами.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 80.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. Довжина (h.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 108-z2-v2 |
| Діаметр фрези (D) | 80.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева, Зі змінними ножами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 287 ₴


