Фрези ГЛОБУС 3551set d12 для виготовлення вагонки Фрези ГЛОБУС 3551set d12 для виготовлення вагонки Купити Фрези ГЛОБУС 3551set d12 для виготовлення вагонки Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фрези ГЛОБУС 3551set d12 для виготовлення вагонки
Характеристики: Артикул — 3551set-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.0 мм. Довжина різу (h) — 21.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3551set-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 21.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 172 ₴


