Фреза ГЛОБУС 3550set d8 для виготовлення вагонки Фреза ГЛОБУС 3550set d8 для виготовлення вагонки Купити Фреза ГЛОБУС 3550set d8 для виготовлення вагонки Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3550set d8 для виготовлення вагонки
Характеристики: Артикул — 3550set-d8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3550set-d8 |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 942 ₴


