
Фреза ГЛОБУС 2550 D48 d12 h40 кромкова мікрошипова
3 830 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2550 d12 кромкова мікрошипова Фреза ГЛОБУС 2550 d12 кромкова мікрошипова Купити Фреза ГЛОБУС 2550 d12 кромкова мікрошипова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2550 d12 кромкова мікрошипова
Характеристики: Артикул — 2550.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 48.0 мм. Довжина різу (h) — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2550 |
| Діаметр фрези (D) | 48.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 830 ₴

