Фреза ГЛОБУС 1023 Z2x2 Крихітна фальцева Фреза ГЛОБУС 1023 Z2x2 Крихітна фальцеваВисота різання 8-15.5 Купити Фреза ГЛОБУС 1023 Z2x2 Кримкова фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1023 Z2x2 Кримкова фальцева
Характеристики: Артикул — 1023-z2x2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 58.0 мм. Довжина різу (h) — 8.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-z2x2 |
| Діаметр фрези (D) | 58.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 201 ₴


