Фреза ГЛОБУС 120 19X40 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 120 19X40 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 120 19X40 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 120 19X40
Характеристики: Артикул — 120-19X40.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина різу (h) — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-19X40 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 677 ₴


