Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x30 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x30 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x30 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 120 d12 21x30
Характеристики: Артикул — 120-d12-21x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина різання (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-d12-21x30 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 677 ₴


