Набір фрез ГЛОБУС 3510set d8 пазошипових Набір фрез ГЛОБУС 3510set d8 пазошипових Купити Набір фрез ГЛОБУС 3510set d8 пазошипових Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Набір фрез ГЛОБУС 3510set d8 пазошипових 2 шт.
Характеристики: Артикул — 3510set-d8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 37.0 мм. Довжина різання (h) — 22.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3510set-d8 |
| Діаметр фрези (D) | 37.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴


